Vi använder våra egna cookies och cookies från tredjepart, för att förse dig med en utmärkt användarupplevelse. Genom att du använder denna sida, godkänner du användandet av sådana cookies.
Idrottsgrenar

Spel i kommande:
<1h 3h 6h 12h 24h 48h 72h
Go
Uppgifterna laddas...

Odds under: 2,00

08.07.2020

05:00 Berrettini, Matteo - Bautista-Agut, Roberto

2,20

 

1,60

+4
05:10 Rakov, Valerij - Bluhm, Florian

2,40

 

1,50

+5
05:35 Shenzhen Aviators - Nanjing Monkey Kings

1,90

 

1,80

+18
05:50 Ligocki, Christopher - de Saintilan, Mathieu

8,00

 

1,05

+5
06:00 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Grebenyuk, Bogdan

1,27

 

3,40

+5
06:00 Ilyukhin, Evgeniy - Zhurba, Nikolai

1,27

 

3,40

+5
06:00 Petrov, Vladimir - Shirokov, Vladimir

2,20

 

1,60

+5
06:00 Liaoning Flying Leopards - Jiangsu Dragons

1,17

 

4,40

+18
06:20 Khachanov, Karen - Novak, Dennis

1,37

 

2,85

+4
06:30 Pellissier, Nathan - Bluhm, Florian

12,00

 

1,01

+5
06:30 Sayanov, Denis - Afanasiyev, Aleksey

3,60

 

1,25

+5
06:30 Merkushin, Yuriy - Kolesnikov, Dmitriy

2,05

 

1,70

+5
06:30 Suharkov, Oleg - Andreev, Danila

2,55

 

1,45

+5
07:00 Ndanda FC - JKT Tanzania

1,46

3,70

6,40

+6
07:00 KMC FC - Singida United

1,15

6,80

10,50

+8
07:00 Zhurba, Nikolai - Sayanov, Denis

2,30

 

1,55

+5
07:00 Shirokov, Vladimir - Suharkov, Oleg

1,45

 

2,55

+5
07:00 Grebenyuk, Bogdan - Merkushin, Yuriy

2,10

 

1,65

+5
07:30 Kolesnikov, Dmitriy - Volkov, Aleksandr Dmitrievich

1,55

 

2,30

+5
07:30 Andreev, Danila - Petrov, Vladimir

2,40

 

1,50

+5
07:30 Afanasiyev, Aleksey - Ilyukhin, Evgeniy

1,60

 

2,20

+5
07:40 Struff, Jan-Lennard - Ruud, Casper

1,60

 

2,20

+4
08:00 Petrov, Vladimir - Suharkov, Oleg

1,55

 

2,30

+5
08:00 Ilyukhin, Evgeniy - Sayanov, Denis

1,70

 

2,05

+5
08:00 Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Merkushin, Yuriy

2,30

 

1,55

+5
08:30 Zhurba, Nikolai - Afanasiyev, Aleksey

2,65

 

1,43

+5
08:30 Shirokov, Vladimir - Andreev, Danila

1,60

 

2,20

+5
08:30 Grebenyuk, Bogdan - Kolesnikov, Dmitriy

2,75

 

1,40

+5
09:00 FC Sfintul Gheorghe - FC Sheriff Tiraspol

4,70

3,75

1,60

+3
09:00 BFC Daugavpils - Rigas Futbola Skola

5,80

4,25

1,45

+7
09:00 Riga FC - FK Metta / Lu

1,13

6,90

14,00

+6
09:00 Rodionov, Jurij - Miedler, Lucas

1,60

 

2,20

+4
09:00 KF Ballkani - KF Llapi

1,23

5,40

10,00

+6
09:00 FC Orenburg - CSKA Moskva

8,10

4,70

1,35

+127
09:00 FK Fotbal Trinec - FK Pardubice

6,90

4,75

1,35

+15
09:00 FZ Zenit - PFC Sochi

1,70

3,95

4,10

+129
09:30 HJK Helsingfors - FC Haka

1,31

5,10

8,30

+83
09:30 IFK Mariehamn - FC Honka

4,15

3,45

1,83

+82
09:30 Sivasspor - Yeni Malatyaspor

1,80

3,65

4,30

+145
09:30 Trabzonspor - Antalyaspor

1,31

5,40

8,60

+144
09:30 PFC Ludogorets 1945 Razgrad - PFC Levski Sofia

1,33

4,50

8,00

+36
10:00 SK Slavia Prague - AC Sparta Prague

1,67

3,85

4,50

+84
10:00 Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion

1,90

3,35

3,65

+15
10:00 Viljandi JK Tulevik - FC Flora Tallinn

16,00

7,60

1,11

+15
10:00 JK Tallinna Kalev - FCI Levadia Tallinn

26,00

8,70

1,06

+14
10:00 West Bromwich Albion - Derby County

1,75

3,75

4,50

+108
10:00 Jablonec - Banik Ostrava

1,67

3,85

4,45

+84
10:00 Viktoria Plzen - FC Slovan Liberec

1,40

4,65

6,80

+81
10:00 Umeå IK - KIF Örebro DFF

3,00

3,70

2,00

+6
10:00 Smirnov, Igor - Petrochenko, Dmitry

2,05

 

1,70

+5
10:00 Molodtsov, Denis - Bychkov, Stanislav

2,10

 

1,65

+5
10:00 Trushkin, Anatoly - Homutov, Serguei

1,85

 

1,85

+5
10:00 Slovan Bratislava - MFK Ruzomberok

1,27

5,10

8,80

+37
10:00 Randers FC - Esbjerg FB

1,75

4,00

4,10

+108
10:00 AC Horsens - Hobro IK

1,30

5,20

9,90

+108
10:15 Aris Thessaloniki FC - Olympiakos

8,00

5,20

1,35

+142
10:15 SC Kriens - FC Aarau

3,00

3,95

2,00

+21
10:15 Young Boys Bern - FC Thun

1,31

5,50

8,40

+107
10:30 Erler, Alexander - Ofner, Sebastian

3,40

 

1,27

+4
10:30 Nikiforov, Oleg - Arutiunyan, Artem

2,65

 

1,43

+5
11:00 FK Liepaja - Valmiera FK

1,80

3,70

3,65

+6
11:00 Fotbal Club FCSB - FC Dinamo Bucuresti 1948

1,53

3,85

5,40

+21
11:00 Halmstads BK - Norrby IF

1,60

3,75

5,10

+36
11:00 Manchester City - Newcastle United

1,11

9,50

24,00

+304
11:00 West Ham - Burnley

1,90

3,55

4,10

+303
11:00 Homutov, Serguei - Nikiforov, Oleg

1,55

 

2,30

+5
11:00 Petrochenko, Dmitry - Yusipov, Timofey

2,05

 

1,70

+5
11:00 Bychkov, Stanislav - Nemashkalo, Vladimir

1,20

 

4,00

+5
11:30 CS Petrocub Hincesti - FC Dinamo Auto

1,67

3,50

4,40

+3
11:30 Arutiunyan, Artem - Trushkin, Anatoly

1,80

 

1,90

+5
11:30 Fiorentina - Cagliari

1,77

3,75

4,60

+299
11:30 Genoa CFC - SSC Napoli

5,50

4,00

1,60

+307
11:30 FC Rostov - FC UFA

1,87

3,25

4,25

+108
12:00 Thor Akureyri - IF Vestri

1,47

4,20

5,20

+6
12:00 PAOK Thessaloniki - Panathinaikos

1,40

4,50

8,10

+142
12:00 KKS Lech Poznan - Lechia Gdánsk

1,48

4,25

5,90

+84
12:00 Vikingur Reykjavik - Valur

4,20

4,15

1,60

+32
12:15 Thiem, Dominic - Rublev, Andrey

1,30

 

3,20

+4
12:15 NS Mura - NK Triglav Kranj

1,46

4,40

5,40

+37
12:30 AEK Aten - OFI Crete FC

1,18

6,70

15,00

+138
12:30 FC Sion - FC Basel

4,95

4,00

1,63

+107
12:30 Petrochenko, Dmitry - Pravednov, Andrey

2,05

 

1,70

+5
12:30 Homutov, Serguei - Arutiunyan, Artem

2,20

 

1,60

+5
12:30 Bychkov, Stanislav - Putilovsky, Vadim

1,75

 

1,95

+5
12:30 FC Dynamo Kiev - FC Vorskla Poltava

1,35

4,90

7,40

+15
12:30 Real Betis - Osasuna

1,93

3,50

4,00

+307
13:15 Brighton - Liverpool

5,70

4,10

1,57

+299
13:15 IA Akraness - HK Kopavogur

1,90

3,65

3,35

+37
13:15 Fjolnir - Grotta

1,57

4,20

4,45

+37
13:30 Leiknir Faskruosfiroi - Throttur Reykjavik

2,00

3,50

3,05

+6
13:45 Atalanta - Sampdoria

1,33

5,70

8,10

+299
13:45 AS Roma - Parma

1,57

4,25

5,40

+301
13:45 FC Torino - Brescia

1,67

3,85

5,30

+301
13:45 SD Huesca - Alcorcon AD

1,83

3,35

4,65

+84
14:00 FC Barcelona - RCD Espanyol

1,15

7,90

18,50

+282
14:15 Breidablik Kopavogur - FH Hafnarfjördur

1,67

4,00

4,05

+37
14:15 CD Das Aves - Vitória de Setúbal

4,15

3,35

1,90

+105
18:30 Fluminense - CR Flamengo RJ

9,40

4,90

1,27

+15
23:30 Taranaki Mountainairs - Nelson Giants

1,55

 

2,20

+3

09.07.2020

01:30 Auckland Huskies - Canterbury Rams

1,33

 

2,90

+2
05:00 Bautista-Agut, Roberto - Novak, Dennis

1,33

 

3,05

05:10 Schmid, Elia - Horejsi, Miroslav

4,40

 

1,17

+5
06:20 Rublev, Andrey - Ruud, Casper

1,65

 

2,10

07:40 Thiem, Dominic - Struff, Jan-Lennard

1,33

 

3,05

08:30 FC Uta Arad - AFC Turris-Oltul Turnu Magurele

1,87

3,40

3,75

+6
09:00 FK Jelgava - FK Ventspils

3,05

3,65

2,00

+7
10:00 Leeds United - Stoke City

1,45

4,25

7,30

+108
10:00 NK Tabor Sezana - NK Maribor

5,60

4,20

1,46

+37
10:00 Maccabi Rishon - Hapoel Unet Holon

1,07

 

7,00

+20
10:00 Rio Ave FC - Portimonense SC

1,87

3,45

4,20

+144
11:00 Bournemouth - Tottenham Hotspur

4,80

3,90

1,70

+311
11:30 Mallorca - Levante UD

2,00

3,65

3,55

+187
11:30 FC Rubin Kazan - FC Krasnodar

3,80

3,25

1,97

+108
12:00 Besiktas - Kasimpasa

1,70

4,10

4,35

+144
12:00 GE Juventus SC - Figueirense FC SC

6,50

4,05

1,45

+7
12:00 Hapoel Jerusalem - Maccabi Tel-Aviv

2,40

 

1,50

+20
12:15 Berrettini, Matteo - Khachanov, Karen

1,70

 

2,05

12:15 CD Tondela - FC Porto

9,70

4,95

1,32

+141
12:30 NK Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje

1,11

7,90

15,00

+35
12:30 Rayo Vallecano - CD Numancia

2,00

3,25

3,85

+83
13:15 Aston Villa - Manchester United

9,00

5,20

1,35

+306
13:45 Hellas Verona - Inter Milano

4,55

3,85

1,75

+303
14:30 FC Famalicao - Benfica

5,30

4,10

1,57

+145
16:00 Joinville EC SC - Brusque

4,05

3,45

1,77

+7

10.07.2020

05:00 Ironi Ness Ziona - Maccabi Ashdod

1,17

 

4,40

+20
05:00 Hapoel Eilat - Hapoel Beer Sheva

1,55

 

2,30

+20
07:00 Mbeya City FC - Polisi Tanzania FC

1,63

3,40

5,00

+6
07:00 Maccabi Haifa FC - Galil Gilboa

1,65

 

2,10

+20
08:00 Odra Opole - Wigry Suwałki

1,36

4,45

7,10

+15
09:00 FC Viitorul Constanta - ACS FC Academica Clinceni

1,63

3,75

4,95

+36
09:40 Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec

3,25

3,45

2,00

+15
10:00 Vitória de Guimarães - Gil Vicente FC

1,57

3,90

5,70

+144
10:00 Zaglebie Lubin SA - Wisla Plock SA

1,90

3,60

3,65

+84
11:00 Huddersfield Town - Luton Town

1,83

3,60

4,25

+108
11:00 BK Fremed Amager - Viborg FF

3,70

3,50

1,85

+36
11:00 FC Fredericia - Næstved BK

1,70

3,75

4,00

+36
11:00 Vendsyssel FF - Vejle BK

3,50

3,30

1,97

+36
11:30 FC Botosani - FC Astra Giurgiu

1,93

3,35

3,80

+36
11:30 Real Sociedad - Granada

1,75

3,65

4,75

+187
12:00 HNK Gorica - NK Varazdin

1,75

3,60

4,00

+82
12:15 Sporting CP - CD Santa Clara

1,65

3,65

5,50

+141
12:25 SV Horn - Austria Klagenfurt

3,65

3,95

1,75

+37
13:00 Spezia - Cosenza

1,73

3,60

4,95

+81
13:00 Pordenone Calcio - Pisa Calcio

1,97

3,25

4,00

+81
13:00 Chievo Verona - Trapani Calcio

2,00

3,25

3,90

+81
13:00 Benevento Calcio - Venezia

1,93

3,50

3,90

+82
13:15 Fulham - Cardiff City

1,93

3,40

3,95

+108
14:00 Real Madrid - Deportivo Alaves

1,25

6,00

12,50

+302
14:30 FC Paços Ferreira - Sporting Braga

4,05

3,50

1,90

+143

11.07.2020

03:30 FC Ryukyu - Tokushima Vortis

3,25

3,40

2,00

+36
04:00 Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol

1,70

3,80

4,30

+107
04:00 Jeonbuk Hyundai Motors - Seongnam Ilhwa FC

1,35

4,60

8,70

+78
04:00 FC Pohang Steelers - Suwon Bluewings

2,00

3,35

3,50

+83
04:00 Incheon United FC - Sangju Sangmu FC

4,35

3,35

1,80

+81
04:00 Omiya Ardija - Tokyo Verdy

1,73

3,40

4,45

+36
04:00 JEF United Ichihara Chiba - Tochigi SC

1,90

3,15

3,95

+37
04:00 Jubilo Iwata - Renofa Yamaguchi

1,80

3,35

4,15

+36
04:40 GKS Jastrzebie - Podbeskidzie Bielsko-Biała

3,75

3,50

1,83

+15
I vadintyget